Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přečtěte si o nás

31. 12. 2009

 8.7.2012

Jejda, tady už dlouho nic nebylo a tolik se toho za ty dva roky událo. Inu čas prchá jak mrcha, my jsme dali dohromady několik nových skladeb a začali rovněž koncertovat unplagged s minimem nástrojů ( není takový kravál z bicích ;-D), a starý rock dostal nový hábit. Někdy si nenechte ujít třeba Irskou hospodu v Mariánkách - malý prostor, ale o to lepší atmoška.

 

31.12.2009

Chystáme se na silvestrovský večer v hotelu Goethe, moc se těšíme, protože Walter obdržel od pana Ježíška nové klávesy KORG, čtyři dny nespal a upravoval zvuky a prý to bude "bomba". Navíc tam podruhé uvedeme ZZ Top - Stages, Pink Floydy - Coming Back To Life a CCR - Tombstone Shadow - verzi upravenou pro lajfáč, jemně zrychlenou. No a jinak tu naši klasiku. Tak jdeme na to ;-)
 


 

3.12.2009

Podnikový večírek Léčebných lázní Mariánské Lázně a.s. Skvělá zábava v krásném prostředí společenského domu Casino, 3/4 programu si s námi zahrál opět Míša Kanca. Ozvučil nás kamarád Venca Šollar a jako vždy - parádně !!!

 

4.12.2009

Rezavá kotva - podnikový večírek nakladatelství Fragment. Velice romantické prostředí s výhledem na Vltavu, Mánes a Tančící dům, parádní parta a maškarní večírek ve stylu známých filmových postav s bohatým programem a skvělou zábavou.

Obrazek

Obrazek

 

11.10.2009
Mistrovství Zádubu a Závišína v golfu: asi si myslíte, že sem podobný titulek nepatří. Omyl. Byli jsme při vyhlašování výsledků ZZ Cupu, hráli jsme asi do 1/2 jedné před rozparáděnými účastníky mistrovství i našimi fandy. Ve fotogalerii si prohlédněte fota a pravděpodobné místo činu silvestrovské oslavy . Krásné prostory hotelu Goethe. Mimochodem: mistrem ZZ v golfu je zpěvák kapely Tonda Kunšta - gratulujeme a příště to šoupneš Tondo.
 

*
 

Luxorfest 2010: paráda, konečně něco pro fandy moderní muziky od mariánskolázeňských kapel !!! Možná trochu smůly s počasím, chladno a přeháňky, ale bezvadná atmosféra v místě přijatelném pro celé okolí. Asi by si to zasloužilo pokračování, určitě je ale stále co vylepšovat.
 

*
 

Plzeňské ohýnky: čtvrtý ročník soutěže ohňostrojů spojené s bohatým kulturním vyžitím a celou řadou atrakcí, dobrým pivem a neskutečnou návštěvou. Měli jsme tu čest vystoupit jako poslední kapela před začátkem vlastní soutěže. Zpočátku pozorné plzeňské publikum působilo trochu zakřiknutě, později se ale rozhoupalo a před koncem nás nechtělo pustit z pódia. Prokaučovali jsme odjezd z místa konání - dav nás málem smáznul, přes odhadem 40.000 lidí se prostě odjet nedalo.Jinak ale dobrá štace.
 

*
 

červen 2009

Takže ahoj, právě dnes jsme z Prahy přivezli naše první CD. Nese název DEMOnSTRace a jedná se opravdu o "demíčko". Asi trochu netradiční. Proč? Inu, bylo natočeno za jeden víkend ve studiu paní Rytířové ( manželky Zdeňka Rytíře). Mix a mastering skvěle odvedl Vašek Neckář mladší. Máte se na co těšit, myslím, že budete příjemně překvapeni ! Vzhůru na naše štace, při kterých bude CD v prodeji a spěchejte, dokud je těch placek dost! ;-)))


 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Plzeňské ohýnky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář